Nedaří se mě přejít na vyhledávání zboží

od: Jarda » so 08. 02. 2020, 07:48

Při odkliknutí vyhledávacího okna, tj. lupy nebo skupiny v Categories mě to vždy skočí místo vyhledaného zboží na stránku Register, Sign in a dál se nedostanu. Co jsem udělal špatně, zatím nejsem registrovaný, jen chci prohlížet bez registrace a přihlášení? Také hned jak otevřu aliexpress tak je už něco ve vyhledávacím oknu a musím to přepisovat. Poradíte? Děkuji

Počet odpovědí: 2 | poslední aktualizace: čt 29. 10. 2020, 13:29

od: admin » út 26. 05. 2020, 15:01

Dobrý den,

zkuste jiný prohlížeč nebo vymazat cookies a historii v prohlížeči. Nepřihlašuji se ke svému účtu při pouhém prohlížení zboží na Aliexpress.. Ve vyhledávacím řádku v oknu je předvyplněno zpravidla Vaše poslední hledání nebo na co jste klikl naposledy. Je to takové našeptávání, co by Vás mohlo zaujmout. Nemusíte to mazat, stačí jen přepsat, kurzor se objeví přes nabídnutý text.

 
od: Dan » čt 29. 10. 2020, 13:29

Ahoj, musíš se zaregistrvat, nic na tom není, dej si tam češtinu. Je to nezávazné a nikdo po tobě nic nechce. Pokud budeš zaregistrovaný budeš mít možnost slev a jiných bonusů. Platba je bezpečná jen si dávej pozor při objednávání a to hlavnš na položku doprava. Nemá smysl vzapínat doprava zdarma, protože se ti neukáže celá nabídka. Pokud nedostaneš zboží nebo ti přijde poškozené obrať se na servis AlliExpres a oni vše zařídí. Nakupuji již šest let na Ali a ještě jsem neprohrá ani jednu reklamaci. Pokud budeš něco ptřebovat, tak dej vědět.